MaluMika jest pierwszą pracownią we Wrocławiu do własnoręcznego malowania ceramiki. Idea jest prosta: przychodzisz, wybierasz dowolną dla siebie formę i ją malujesz. Już po kilku dniach (po szkliwieniu oraz wypaleniu w piecu) możesz odebrać swoje dzieło i zabrać do domu. Czas oczekiwania na gotową ceramikę to maximum 7 dni, jednak zazwyczaj jest gotowa wcześniej.

Dlaczego MaluMika jest wyjątkowa? Ponieważ mamy gotowe biskwity (formy), dzięki temu nie trzeba się martwić o nadanie kształtu, a jedynie o styl w jakim go pomalujemy. To sprawia, że w odróżnieniu od pracowni gdzie formuje się naczynia z mokrej gliny MaluMika jest znacznie bardziej czystym miejscem – można wpaść do nas nawet podczas spaceru. Co więcej, prowadzimy otwarte warsztaty; można przyjść w każdej chwili w godzinach otwarcia pracowni, bez konieczności rezerwacji.

I zanim pomyślisz: „Nie umiem ładnie malować” lub „Nie mam talentu”, przyjdź do nas, a my pokażemy Ci, że każdy może stworzyć piękne dzieło. Mamy różne techniki, które pomogą nawet początkującym ozdobić ceramikę dla siebie lub dla kogoś na prezent.

Czekamy aż do nas zawitasz. MaluMika pobudzi Twoją kreatywność i na pewno jeszcze nie raz tu wrócisz.

https://www.facebook.com/MaluMikaWroclaw/
https://www.instagram.com/malumika/

Address

Our Address:

Władysława Jagiełły 3

GPS:

51.11610335534467, 17.02522154396479

Telephone: