Kowalstwo to nie tylko praca i tradycja wykonania przekazywana z pokolenia na pokolenie, ale przede wszystkim pasja…
Kuźnie SARI założył w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku Stanisław Musiał, w 1996 roku – stery w kuźni objął syn Paweł, trzon firmy stanowią wykwalifikowani kowale artystyczni oraz ślusarze z wieloletnią praktyką.
Od samego początku istnienia kuźni, bazujemy na twórczym entuzjazmie naszego zespołu oraz chęci tworzenia idealnych wyrobów z kutego metalu. Rodzinna tradycja polepszona o najnowsze wzornictwo i bogate doświadczenie sprawia, że możemy zaoferować Państwu realizacje zlecenia w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt lub dostarczony przez Państwa wzór – wystarczy naszkicować pomysł a nam pozostawić wykonanie.
Podstawowym założeniem naszej pracy jest tradycyjne, ręcznie wykonanie wszystkich elementów oraz dbałość o detale wykończeniowe naszych wyrobów. Realizujemy oryginalne projekty metaloplastyczne, specjalizujemy się również w skomplikowanych formach. Z wielkim powodzeniem łączymy metal z innymi materiałami takimi jak: drewno, kamień, szkło, ceramika i metale kolorowe. Zajmujemy się także renowacjami elementów kutych.
Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną, niezwykle rzetelną i godną najwyższego zaufania obsługę w zakresie doradztwa, pomiaru, projektu, przygotowania dokumentacji, transportu, oraz instalacji naszych wyrobów. Realizujemy zlecenia również poza granicami kraju. Chętnie współpracujemy z projektantami i architektami.

Address

Our Address:

ul. Kleczkowska 52, 50-248 Wrocław

GPS:

51.127353, 17.021539

Telephone:
Email: